„ČTI – ŽIJ ZDRAVĚ“ (1.-6. 10. 2012)

U příležitosti 16. ročníku akce Týden knihoven jsme pro vás připravili následující akce:

Feng šuej – příležitost pro změnu
přednáška Ing. Pavla Plzáka
3. 10. 2012 v 18h

 Feng šuej je součást tradiční čínské medicíny. Snoubí v sobě psychologii, lékařství a léčitelství, homeopatii, nauku o symbolech a barvách, geomantii, numerologii, architekturu, stavební biologii, botaniku, sakrální geometrii, astrologii, sociologii… Pokud máte zájem o zlepšení zdraví, života, vztahů, finanční situace atd., přijďte si o tomto „umění žít“ vyslechnout více z úst odborného poradce.

  Za zdravím do knihovny
nástěnka, kvíz, nabídka knih k půjčení 

V regálech knihovny se ukrývá ohromné množství informací, které mohou pomáhat v hledání cesty ke zdraví, orientovat se v možnostech léčby či poskytnout přímý návod k uzdravení.  Na nástěnce i pod ní bude připravena písemná i přímá nabídka titulů z fondu knihovny se zdravím přímo souvisejících. Znalosti z této oblasti si pak můžete vyzkoušet v krátkém kvízu, jehož vyplnění odměníme speciálním losem. A v naší knihovnické loteriikaždý los vyhrává.

Biblioterapie = léčba knihou
výstavky doporučených knih: psychické, fyzické i sociální problémy a terapie

 Celý týden naleznete na čtyřech tematicky ohraničených výstavkách výběr titulů, jejichž přečtení může poskytnout náplast na bolesti fyzické i psychické. Jestliže zde uvidíte vystavený právě ten svůj problém, sáhněte po knize a začněte se“ léčit“…

Zpět

Komentáře nejsou povoleny.