10x jídlo jako životní styl

Kliknutím na obrázek knihy zjistíte, jestli je kniha právě k dispozici nebo vypůjčená.

 

Hartwig, Julie: Jídlo na prvním místě

Autoři na podkladě vědeckých výzkumů vysvětlují, proč je důležité sacharidy v naší stravě nahradit.
Tvrdí, že během 30 dnů po změně stravování podle jejich instrukcí dochází ke zlepšení stavu mnoha obtížně léčitelných onemocnění, jako jsou cukrovka, lupénka, Crohnova choroba, ekzémy. Čtivý a srozumitelný návod s recepty a tipy.

 

Moriyama, Noemi: Japonky nestárnou ani netloustnou

Jste-li unaveni rozličnými pravidly hubnutí, je čas poznat jedno z nejlépe střežených tajemství zdraví, štíhlosti a dlouhověkosti. Autorka v rodinném příběhu nabízí způsob japonského domácího vaření. Odhaluje tajemství tradiční japonské domácí kuchyně, jimiž jsou ryby, zelenina, rýže, sója, nudle, čaj a ovoce.

 

Welch, Raquel: Víc než výstřih

Knihu ocení každá žena, které záleží na kráse tělesné i duševní. Dozvíme se, co lze dělat proti stárnutí, jakou změnu může přinést pravidelné cvičení jógy, jak má vypadat zdravý jídelníček, jak pečovat o vlasy a o pleť, co si můžeme z módy dovolit a čemu se vyhnout. Autorka uvažuje o své životní cestě a bez zábran mluví o lásce, zdraví, rodině, profesi, stárnutí a osobním zrání.

 

Guiliano,Mireille: Francouzky umí žít

Pro všechny ženy, které nemohou odletět do Francie, kdykoli nedopnou zip, je tato kniha naplněná francouzským tajemstvím, jak zhubnout a udržet si nejen štíhlou postavu, ale i optimistickou náladu. Příběhy, recepty, sezonní jídelníčky, rady jak se oblékat, jak pečovat o pleť a cvičit. Kniha plná moudrostí a vtipu ukazuje, jak si každá z nás může vytvořit svůj zdravý a pohodový životní styl.

 

Vašáková, Jana: Velký dietní plán, aneb, Jezte chytře od ledna do prosince

Inspirace na recepty připravené dle sezonní a lokální nabídky. Díky nim budete mít pod kontrolou jednotlivé porce jídelníčku, jejich kalorickou hodnotu i pitný režim. Dozvíte se plno zajímavých tipů a informací o tom, jak nastartovat hubnutí, přežít letní i vánoční mlsání a proč je důležité se při redukci váhy hýbat.

 

Cordain, Loren: Paleo dieta: moderní verze pravěké stravy

Nepočítejte kalorie, neodměřujte porce. Paleolitická dieta je neuvěřitelně prostá: konzumujte libové maso, drůbež, ryby, mořské plody, čerstvé ovoce a zeleninu. Naučte se vařit a jíst tu nejzdravější stravu na planetě. Více než 150 receptů na paleo snídaně, obědy a večeře. Získáte tak pro život bonusy, na které máte právo: štíhlost, vitalitu a optimální zdraví.

 

Turckheim, Stéphanie de: 50 receptů pro štíhlou linii, aneb, Jak si báječně pochutnat a zůstat přitažlivá

Tato kniha rozhodně není o hubnutí, nabízí dobré rady a pravidla, díky kterým si může každý, kdo si hlídá linii, dopřát dostatek dobrot. Recepty vás naučí přestat se děsit dobrého jídla, vůní a plných talířů. Naleznete tu originální recepty na lehké snídaně, předkrmy, hlavní jídla, ale i sladké dezerty. Stravování podle těchto receptů je založeno na změně postoje, nikoli na nějaké dietě z donucení!

 

Virtue, Doreen: Kuchařka syrové stravy

Uzdravte sebe a svou planetu lahodnou živou stravou. Živá strava pro zdraví a dlouhověkost je stravování založené na přijímání čerstvých plodin. Můžete si tak pochutnávat na výborných jídlech vyrobených čistě ze syrového ovoce, zeleniny, ořechů a přitom budete moci těžit ze všech hmotných, duchovních a emocionálních výhod, s nimiž se přijetí jednoho z nejzdravějších způsobů stravování nerozlučně pojí.

 

Michopulu, Hana: Recepty z farmářského trhu 2.díl

Recepty, tentokrát z jarních a letních plodin, vás provedou slunečnou sezónou tak, abyste věděli co uvařit a upéct z produktů koupených na trhu. Snadné tipy, jak zpracovat pro nás nové druhy zeleniny a ovoce a zároveň nejlákavější úpravy tradičnějších druhů. A samozřejmě praktické rady jak poznat skutečnou kvalitu, která je klíčem k báječné chuti a požitku z jídla.

 

Bartimeus, Paula: 100 nej léčivých potravin: jak si udržet vitalitu a zdraví

Naši předkové využívali potraviny v boji proti běžným potížím i pro podporu zdraví a vitality. Tato bohatě ilustrovaná kniha vám odhalí na základě nejnovějších výzkumů preventivní a léčivé účinky ovoce, zeleniny, obilnin, luštěnin, ořechů, semen, bylinek, koření i dalších exotičtějších jedlých zázraků. U potravin najdete kromě základních informací i přehled obsažených živin a jednoduchý zdravý recept.

Zpět

Komentáře nejsou povoleny.