10x andělé

Kliknutím na obrázek knihy zjistíte, jestli je kniha právě k dispozici nebo vypůjčená.

 

Byrne, Lorna: Andělé v mých vlasech

Autorka líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc.

 

Byrne, Lorna: Schody do nebe

Ve Schodech do nebe, své druhé knize, seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti.

 

Byrne, Lorna: Andělské poselství naděje

Ve svém nejnovějším díle Andělské poselství naděje se autorka obrací přímo ke čtenářům s doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc. Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje.

 

Virtue, Doreen: Andělské vedení

V průběhu života se vám často a opakovaně dostává andělského vedení, mnohokrát si však případy, kdy vás andělé vedou, vůbec neuvědomujete. Stačí jen vědět, jak toto spojení posilovat a naladit se na nebeské vedení.

 

Virtue, Doreen: Setkání s anděly

Jak se dočtete v této zajímavé sbírce skutečných příběhů mnoho lidí spatřilo anděly, vidělo zesnulé blízké a bytosti. Krásné příběhy určitě zaujmou stejně jako důležitá poselství, která andělé sdělili. Přečtete si také pozoruhodné příběhy lidí, jimž zemřelí blízcí předali ve snu důležitá sdělení a zachránili jim tak život. Dozvíte se i o tom, jak se v nějaké krizi zčista jasna objevili neznámí lidé, aby pomohli, a vzápětí zmizeli.

 

Burnham, Sophy: Kniha andělů

Když psala autorka Knihu andělů, vzbudila o tento jev opravdový zájem. Jakmile byla kniha poprvé vydána, stala se okamžitě bestsellerem. Tento krásný svazek nejen přináší mimořádné pravdivé příběhy o současných setkáních s anděly, ale také sleduje tento fenomén v průběhu dějin i v různých kulturách.

 

McLean, Penny: Strážní andělé

Půvabný příběh o úloze a působení strážních andělů v našich životech. Autorka ukazuje, jak s nimi můžeme navázat kontakt a jakými rozmanitými způsoby nám můžou pomáhat. Stačí jim otevřít své srdce, protože znamení andělů často přicházejí v podobě maličkostí.

 

Adamec, Miloslav: Teprve v nebi jde o život

V humorně laděné knize líčí současný český autor, jak si představuje život v nebi. V nebi je to pěkné, ale duše i andělé mají také svoje starosti. Když si na duši, která je v nebi, celý rok nikdo nevzpomene, tak se rozpadne a prostě přestane existovat. Když se na zemi dva přátelé za celý rok ani jednou nesejdou, zemře v nebi jeden anděl. Není divu, že andělé i duše život na zemi sledují a také do něj někdy zasahují.

 

Cortens, Theolyn: Tvůj anděl strážný

Mysleli jste si, že andělé nejsou nebo že nám přicházejí na pomoc, jenom když jsme v nouzi? Autor vysvětluje, že anděl strážný je náš věrný a stálý rádce, náš spolehlivý přítel. To je důležité právě v současnosti, kdy dochází k řadě globálních proměn. Kromě návodu, jak se naučit meditovat, obsahuje kniha řadu cvičení, řízených vizualizací a užitečných praktických doporučení, týkajících se životosprávy a mezilidských vztahů.

 

Trussoni, Danielle: Angelologie

Mladá jeptiška Evangeline žije tichým řádovým životem, dokud nedostane dopis s podivnou žádostí. Kdosi pátrá po šedesát let staré korespondenci mezi matkou představenou a slavnou mecenáškou Rockefellerovou. Ukáže se, že za druhé světové války podporovala skupinu angelologů – sdružení, které se snaží zničit vlivnou síť zlých, zákeřných Nefilim, potomků andělů a lidí. Mezi angelology patřili i rodiče Evangeline a je teď na ní, aby se postavila zločinným Nefilim a odhalila pravdu o šokující minulosti své rodiny.

Zpět

Komentáře nejsou povoleny.